Kancelaria notarialna w Szczecinie – Notariusz

przez | Lipiec 2, 2019
notariusz szczecin joanna krasocka
Notariusz Szczecin

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta w kancelarii notarialnej to podstawa naszego działania. Jesteśmy wykwalifikowanymi notariuszami z wieloletnim doświadczeniem, podejściem do klienta i co najważniejsze – zasadami etyki zawodowej.

Notariusz jest poważną osobą zaufania publicznego mianowaną przez Ministra Sprawiedliwości i po odbyciu długoletnich studiów oraz aplikacji notarialnej.

Wszelkie czynności prowadzone w naszej Kancelarii Notarialnej są zgodne z literą prawa.

Tani notariusz działa zgodnie z obowiązującym prawem i dokładnością.

Kancelaria notarialna zapewnia bardzo szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy, dodatkowe porady prawne w zakresie przygotowania potrzebnych dokumentów do danej czynności prawnej, informacje o kosztach opłat oraz podatków.

Można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub przyjechać osobiście do kancelarii notarialnej w celu umówienia się na dokonanie czynności notarialnej.

Notariusz przygotowuje dokumenty dotyczące spraw spadkowych, spraw majątkowych, darowizny, sporządza projekty aktów prawnych i oświadczeń, sporządza poświadczenia podpisów, sporządza protesty weksli i czeków, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów jak i doręcza oświadczenia.

W celu uzgodnienia terminu spotkania, udzielenia informacji na temat potrzebnych dokumentów i opłat za dokonanie czynności prawnych prosimy najlepiej o kontakt telefoniczny z sekretariatem naszej kancelarii notarialnej.

Profesjonalna Kancelaria Notarialna opiera swoje działanie na doświadczeniu notariusza, rzetelności pracowników, jak i przykładaniu dużej wagi do zgodności z literą prawa czynności prowadzonych przez osobę zaufania publicznego, jaką jest notariusz.

Wszelkie dokumenty sporządzane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego, coraz częściej szybciej i taniej jest skorzystać z usług notariusza zamiast składania sprawy od razu do sądu.

Jedna myśl nt. „Kancelaria notarialna w Szczecinie – Notariusz

  1. Oferty mieszkania, domy, ogłoszenia nieruchomości w Szczecinie

    Polecamy nowoczesną witrynę i usługi Pani Notariusz Joanny. Rzetelność, skrupulatność i poprawność wykonywania własnych zadań umiejscawia Ją na pierwszym miejscu.
    Korzystając z okazji nasza firma Enter Nieruchomości działająca w Szczecinie już od ładnych kilku lat, proponuje przegląd najnowszych ogłoszeń działki, domy, mieszkania, biura i lokale użytkowe oraz pozostałe nieruchomości.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *