Biuro Znany Księgowy zaprasza do współpracy w dziedzinie księgowości

przez | 11 stycznia, 2021

Biuro finansowe Znany Księgowy z siedzibą w Żywcu istnieje nieprzerwalnie od 2001 r. Współpraca z doradcą podatkowym zagwarantuje bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej oraz przyczyni się do stałego rozwoju przedsiębiorstwa. Wysokość wynagrodzenia za nasze usługi ustalamy w każdym przypadku indywidualnie biorąc pod uwagę nakład prac, liczbę dokumentów oraz stopień skomplikowania problemu. Zapraszamy do współpracy. Możemy pozostać dłużej w pracy jeżeli chwilowa sytuacja tego wymaga. Każdy interes naszych przedsiębiorców traktujemy jak nasz własny. Biuro podatkowe Znany Księgowy ma wszelkie niezbędne uprawnienia, w tym uprawnienia doradcy podatkowego. Oferujemy też doradztwo finansowe. Sama księgowość prowadzona jest przez najlepszych ekspertów. To jest atut naszej firmy. Nasi pracownicy wykonują swój zawód bardzo odpowiedzialnie, znacząco zwracając uwagę na terminowość i każdy detal. Sumienne biuro rachunkowe zaprasza do współpracy. Poznaj ceny i cennik wszystkich naszych usług księgowych.

Poniżej znajdziesz ofertę na księgowość swojej firmy – zadzwoń do nas

Lokalizację naszych biur rachunkowych znajdziesz na naszej stronie internetowej. W warunkach często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego fachowa pomoc doradcy finansowego stanowi element przewagi nad konkurencją. Zapraszamy dużych oraz małych właścicieli firm do współpracy z naszą firmą. Chcemy zaoferować państwu w pełni eksperckie i kompleksowe usługi w dziedzinie obsługi księgowej i kadrowo–płacowej państwa działalności.

Proponujemy możliwość kontaktu klienta z biurem księgowym i dostarczanie dokumentów księgowych za pośrednictwem drogi elektronicznej. Tym, którzy nie mają możliwości odwiedzić nas osobiście, oferujemy kontakt za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail, komunikatora gadu-gadu lub Skype. Wiedzę i umiejętności pragniemy wykorzystać do dobrej oraz sumiennej obsługi naszych klientów. W ofercie biura rozliczeniowego znajdziesz obsługę księgową, obsługę kadrowo-płacowa, usługi rachunkowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. Doradca finansowy to zawód zaufania publicznego, którego obowiązuje zasada zachowania tajemnicy zawodowej. My zatrudniamy ekspertów w tym fachu, którzy dzięki współpracy z nami są do twojej dyspozycji. Ułatwimy tobie prowadzenie biznesu w Polsce zabierając na swoje barki prowadzenie dokumentów w twojej firmie. Zapraszamy do naszego biura rozliczeniowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *