Kancelaria notarialna Notariusz Szczecin

przez | 2 lipca, 2019

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta w kancelarii notarialnej to podstawa naszego działania. Jesteśmy wykwalifikowanymi notariuszami z wieloletnim doświadczeniem, podejściem do klienta i co najważniejsze — zasadami etyki zawodowej. Kancelaria notarialna w Szczecinie umiejscowiona jest na Podzamczu, dlatego też łatwo dojechać zarówno z prawego jak i lewego brzegu. Notariusz jest poważną osobą zaufania publicznego mianowaną przez Ministra Sprawiedliwości i po odbyciu długoletnich studiów oraz aplikacji notarialnej.

W czym pomoże kancelaria notarialna w Szczecinie?

notariusz szczecin joanna krasocka
Notariusz Szczecin — kancelaria notarialna

Wszelkie czynności prowadzone w naszej Kancelarii Notarialnej są zgodne z literą prawa. Tani notariusz działa zgodnie z obowiązującym prawem i dokładnością. Dlatego też nasza kancelaria notarialna zapewnia bardzo szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy, dodatkowe porady prawne w zakresie przygotowania potrzebnych dokumentów do danej czynności prawnej, informacje o kosztach opłat oraz podatków.

Można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub przyjechać osobiście do kancelarii notarialnej. Jest to niezbędne, w celu umówienia się na dokonanie czynności notarialnej.

Notariusz Szczecin — jakie wykonuje czynności?

Notariusze w kancelarii przygotowują dokumenty dotyczące spraw spadkowych, spraw majątkowych, darowizny, sporządzają projekty aktów prawnych i oświadczeń. Ponadto sporządzają poświadczenia podpisów, sporządzają protesty weksli i czeków. Do powyższych należy dołączyć, iż sporządzają wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów jak i doręczają oświadczenia.

W celu uzgodnienia terminu spotkania, udzielenia informacji na temat potrzebnych dokumentów i opłat za dokonanie czynności prawnych prosimy najlepiej o kontakt telefoniczny z sekretariatem naszej kancelarii notarialnej.

Jak działa Notariusz w Szczecinie?

Profesjonalna Kancelaria Notarialna opiera swoje działanie na doświadczeniu notariusza, rzetelności pracowników, jak i przykładaniu dużej wagi do zgodności z literą prawa czynności prowadzonych przez osobę zaufania publicznego, jaką jest notariusz. Wszelkie dokumenty sporządzane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego. Ponadto coraz częściej, szybciej i taniej jest skorzystać z usług notariusza zamiast składania sprawy od razu do sądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *